Щедрик (до 100-річчя першого хорового виконання твору М. Леонтовича) Срібло

20 гривень 2016
kkkkk
08.10.16
Монета просто супер!) можу скинути реальні фото, я коли забирав від пошти так всі співробітники Нової Пошти збіглися, і клієнтів з 5 попросили глянути на цю монетку) однозначно варта своїх грошей.)
Серебро
02.11.16
Очень красивая монета в живую. Учитывая тираж, со временем думаю будет стоить еще дороже.
Серебро
03.11.16
Её цена по НБУ на данный момент 2408 грн. А учитывая что в НБУ и банках партнерах её уже купить возможности нет, 2500 цена очень хорошая. Если где-то за эти деньги продают -- надо брать :)
Діма 12%
26.03.17
Чого на монеті не вказано маса монети і проба срібла?
Psycho-clinic 1%
26.03.17
Димочка проснулся,доброе утро.Пиши это вопрос под каждой монетой,может кто нибудь из нацбанка тебя и услышит
Вася 39%
26.03.17
открою секрет Дима у Украинского серебра проба стоит на гурте монеты
Діма 12%
26.03.17
Непойму як можна себе клінічним псіхом підписувать , ну ти чо, пиши те шо в паспорті​ написано, а не те що в медичній карті. Напиши - я підписувався Psycho-clinic, а насправді, я Валєра -наприклад, і всьо ніхто не буде сміятися. Нащо з себе гнать
Діма 12%
26.03.17
Ну я Вася не такий багатий срібла не купляю, є важливіші витрати, собаці будку построїв, ще собі треба. Навіть в перекупів треба рідше брать монети, нащо їх збагачувать . Краще в банку
Psycho-clinic 1%
26.03.17
и если рифленые то проба на аверсе конечно.
Вася 39%
27.03.17
Дима я ответил на твой вопрос не надо всякую ересь писать мне в ответ...если хочешь могу игнорить твои вопросы))
Діма 12%
27.03.17
Дякую вельмишановний Вася за відповідь. Єресь можеш не читать. Гарного дня
CH!F 1%
27.03.17
Гурт лысый, отвечаю, на нём кроме букв , цифрами 925, 62,2
CH!F 1%
27.03.17
Вася-чел правильный! Просьба - соблюдать дистанцию... иначе феня заткнёт любую мову... и сайт рухнет...
Діма 12%
27.03.17
Оратори. Про польських гаспод було так оригінально. Ходили на майдан бабло косить? От Обама , редіска , вже до Росії добрався
Діма 12%
27.03.17
То було останнє повідомлення про політику. Доречі днями в Берліні в музеї Боде, в якому знаходиться найбільша нумізматична колекція, було вкрадено золоту монету вагою 100 кг , номіналом 1 млн доларів, вартість монети 3.7 млн євро , ото монетка
Вася 39%
27.03.17
Дима а у тебя какие мысли по поводу того что может дать Украина ЕЕС кроме дешевой рабочей силы?сталь ей не нужна всякие механизмы и машины у Европы тоже есть ..
нельзя же быть таким примитивным и недалеким чтоб не видеть очевидных вещей..разосрались Украина и Россия кому это было выгодно?Западу который живет по древнему принципу разделяй и властвуй..чем быстрее вы это поймете тем лучше будет для всех и для России тоже..
я не эксперт но примерно 60-70 % экспорта Украины шло в Россию щас просто ваши заводы стоят ну или сократили производство до минимума рабочие не получают зарплаты ибо Продукция выпускаемая Украиной Европе нафиг не не нужна..я закончил диалог о политике
О..г
27.03.17
Панове, не пішли би ви в жо.у, за.балі вже. Сайт перетворюється в зборище озабоченців.
Діма 12%
27.03.17
Вася я з Росією нічого не розривав, на майдан не ходив, в ато не піду життя​ дороже , життя одне, іти за ідею а потім буть калікою не хочу. Стосовно того куди краще рухатись до Росії чи до Європи. В Росії демократії нема, якби була то президент стільки не керувавби, ВВП думає що він збирач земель про якого Ванга казала ,я так не думаю , не бере уроків з історії, тому буде пічально. Ссср він не відновить. В Європі порядку тоже нема. Визнають підерасів, якщо такий буде працювати в дитсадку наприклад то яка буде нація? Але якщо вибирати то краще рухатись до Європи, бо Росія прагне щоб України як держави не було
Нумизмат 9%
10.03.18
Діма,государство Украина создавалась не для того,чтоб население ее жило хорошо,а для разворовывания советского наследия и обогащения отдельных лиц.Ес заинтересован в Украине в качестве - 1) рынка сбыта своих товаров и продукции 2) в качестве дешевой раб силы,которую можно интегрировать и ассимилировать 3) заинтересован в капиталах украденных у государства Украина и ее граждан олигархами. Поэтому ни ЕС и РФ не заинтересованы в сильном государстве Украина,которого фактически как государства уже и нет,есть государственное образование существующие за счет соплей-подачек от МВФ и нежелании РФ кормить 40 миллионов голодранцев.
romashka
10.03.18
нумізмат,Росія своїх голодранців не може прокорити.а на рахунок Європи,то поїдьте подивіться,як там люди живуть і відразу зрозумієте куди нам треба рухатись

COINS.COM.UA